JEDEN Z OSTATNICH LISTÓW DO REDAKCJI RADIOMALOPOLSKA.PL - redakcja(@)radiomalopolska.pl
ZA POZWOLENIEM AUTORA PUBLIKUJEMY FRAGMENTY:


OLDSCHOOL CB RADIO VINTAGE STARE CB MALOPOLSKA KRAKOW
WITAJ STARA WIARO
Witajcie po latach :) Nie wiem kto tam za w sekretariacie robi ale bardzo się cieszę że trafiłem na stronkę http://www.radiomalopolska.pl

Sporo tu znajomych i jeszcze sporo można by dopisać do tych stacji które napisaliście.  Niestety dość dawno wyleciałem z kursu, do postaci skarlałej tylko na mobilu, do KF-u nie zdążyłem jakoś do dzisiaj..   Z wieloma z Was pewnie gadałem, lista stacji na stronce bardzo znajomo brzmi i zastanawiam się jak się Wam przypomnieć.
 Może pamiętacie jeszcze chłopaka z Łysej Góry w Swoszowicach, tyle że chyba ciężko będzie zidentyfikować którym jestem bo było nas tu w promieniu raptem kilkuset metrów dwóch :
 • Tadeusz KCR11
 • i ja WS201=SM201,
  a właściwie trzech bo (choć bez stacji) przecież jeszcze jest jeszcze
 • Andrzej Kwazar.
  Jeśli jest z Wami Janusz Lamont to On najbardziej skojarzy mnie po pewnej młodej damie o imieniu Ania z którą zagadywał gdy miała dosłownie kilka lat.
  Dziś ta pannica ma prawie 19 lat - a ja mam na imię Krzysiek i jestem jej Tatą.
  Ostatni raz pewnie z wieloma z Was spotkałem się na smutnej uroczystości gdy wspominaliśmy Martę (DEZETA SWIATNIKI z DELTA ROMEO)
  - właśnie u Andrzeja w Domu Księży Chorych w Swoszowicach.
  Macie rację w tym co piszecie na stronce - to były piękne czasy.
  Może się Wam choć trochę przypomnę zapraszając do zerknięcia na moją stronkę http://krzywoj.pl/wp_smok/o-mnie/smok-radiowy/ może poznacie mnie tam albo w Skodzinie albo pod masztem QQ ze stacji 161WS/JP2
  Chętnie odnowiłbym również kontakty z Wami.
  Pozdrawiam serdecznie Krzysiek
  CIAG DALSZY Sekretariat oczywiście był żartem :) 19 - niekoniecznie, są jeszcze na tym kanale operatorzy umiejący prowadzić łączności, ale to niestety jedynie pojedyncze dinozaury :)  Sporo kiedyś było driverów choćby Robert MDW414 gdy na św. Ance stawał na pasie awaryjnym żeby do nas zawołać, albo pauzując na parkingach podnosił pełnowymiarowy patyk 1/2 z kawałkiem rury masztu normalnie podczas jazdy leżący na galeryjce beczki cementowozu i było wielu innych driverów prowadzących łączności w stylu dx, a nawet w stylu KF-u, nie spotkałem jednak już dawno takiego dinozaura - ostatni raz chyba ponad rok temu.
  Też planuję reaktywację bazówki, sprzęt jest ze starych czasów, leży i się kurzy. Coś jest jednak w tym "Cymbał Radio" jeśli wracacie z UKF czy KF - Zatem do usłyszenia gdzieś kiedyś w eterze pasma 11m.
  Pozdrawiam Krzysiek 201
  Ciag DALSZY
  Jasne że jeśli chcecie to publikujcie - fakt to kawał historii, to jeden z najfajniejszych okresów mojego życia, myślałem też może kiedyś o jakimś np. podlinkowaniu wzajemnym, mam zamiar u siebie też trochę rozwinąć stronkę, mogę coś skrobnąć na Waszej czy pomóc od strony technicznej jakby była potrzeba, trochę webmasterki jeszcze mi w dawno urodzonym łbie zostało :) Wsio do dogadania - tyle że te wspomnienia to temat rzeka, sporo starych kartek, logów stacji czy to mojej stacji czy okolicznościowych Whiskey Sierra, czy Wanda Stefan choć zawsze najlepiej podobało mi się nazwa grupy Wolny Strzelec (monitor był 26.885 usb ) - itp itd jest wszystko w szafeczce poukładane, sporo jest tych pamiątek. Jestem szeroko otwarty na wszelkie formy współpracy czy napisania jakiś szerszych wspomnień i skrzyknięcia Starej Wiary. Temat trochę za szeroki na 1-go meila :) - proponuje może jakieś spotkanie w przyszłości albo skrzykniemy się i puścimy w eter jakąś okolicznościówke z jakiejś górki - wszystko do dogadania :) O KCR to musiałbym pogadać z Tadkiem 11 (mieszka kilkaset metrów ode mnie ale rzadko się widzimy) ja nie byłem w tym klubie. Andrzej Kwazar jest obecnie w Swoszowicach - też dosłownie kilkaset metrów ode mnie, Marta DZ-tka niestety silent mike :'( - to Świątniki też b. blisko - niestety z Nią już się nie usłyszymy :'( Anka z Wróblowic na KF-ie, chłopaki z Klinów i Borku Fałęckiego podobnie. Kontakt mam z Piotrkiem "Pumba-Borek" Było nas tu w okolicy sporo stacji. Też z niektórymi gadałem że warto by wrócić do starych czasów :)
  Pozdrawiam Krzysiek 201
  LISTY DO REDAKCJI

  ,

  CB RADIO NIE UMIERA - CB RADIO ZYJE W ETERZE MALOPOLSKI 27,280 AM i 26,425 USB

  AQQ


 • cb radio w malopolsce radio malopolska podhale
  RADIOMALOPOLSKA.PL 2013 Radiowym szlakiem Malopolski by Podgorzanin.pl.